Direkci ve Akçıl Türkiye Milli Takımı’nda

Direkci ve Akçıl Türkiye Milli Takımı'nda

2018 Avrupa Yamaç Paraşütü Şampiyonası'na katılmak üzere sporcularımız Slovenya'ya uçtu.

14 Eylül 2018 - 00:17 - Güncelleme: 14 Eylül 2018 - 22:56

13-22 Eylül 2018 tarihleri arasında 6. Avrupa Yamaçparaşüt şampiyonasına katılmak üzere KKTC Hava Sporları Federasyonunun milli sporcularından Cemal Direkci ve Umut Akçıl hem ülkemizi hem de Türkiye Milli takımını temsil etmek amacıyla slovenya’ya gitmek üzere dün adadan ayrıldı.

Tüm dünya ülkelerinde  kabul edilen ve hava sporları  dalında tek söz sahibi olan  Uluslararası Hava Sporları Federasyonu (FAI) tarafından,  Slovenya’nın Kobarid  kentinde 110 yarışmacı ve 20 ülkenin katılımıyla 6. Avrupa Yamaç paraşüt şampiyonası  gerçekleşecek. 13 – 15 eylül tarihleri arasında antreman uçuşları ile başlayacak olan şampiyona, 16 eylül tarihinde resmi açılış töreninin ardından 7 gün boyunca dünyanın en iyi sporcuları arasında sporcılarımız uçuşlarını sürdürecekler. Sporcuların toplam 12 tur uçuşu sonrasında  ferdi  ve  takım klasmanında  sıralama yapılacak.

Ayrıca, Cemal Direkci ve Umut Akçıl  Türk Hava Kurumunun düzenlemekte olduğu Türkiye yamaç paraşütü liginde bu yıl  büyük bir başarı grafiği yakalamış olup   bunun yanında FAI’nin organize ettiği Türk sporcular sıralamasında 1. ve 3. sırada  yer alıyorlar.

porno izle

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RDÜ, Kaner Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Güliz Kaner'i ağırladı
RDÜ, Kaner Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Güliz Kaner'i...
Sevenlerini yasa boğdu...
Sevenlerini yasa boğdu...