FODER'den fotoğraf çekim gezisi

FODER'den fotoğraf çekim gezisi

FODER Türkiye’de Fotoğraf Çekim Gezileri Gerçekleştirdi.

18 Aralık 2018 - 13:27

16 Kasım 2018 tarihinde “ Adım Adım Kuzey Kıbrıs” temasıyla Ankara’da açılan ve büyük ses getiren serginin ardından, FODER Üyeleri fırsatı değerlendirerek Ankara’da bulundukları süre zarfında, fotoğraf çekim gezileri de gerçekleştirdi.

Özellikle Ankara’ya yakın olan yerlerin seçildiği gezi programında, Ankara Merkez, Nallıhan, Beypazarı, Kırşehir ve Yedigöller ziyaret edildi.

Tam bir doğa harikası olan Yedigöller tüm üyeleri kendine hayran bırakırken, sonbahar renklerinin her tonunu içeren bölgeyi fotoğraflamaya doyamayan FODER Üyeleri Yedigöller’den ayrılmak istemedi.

İlgi çeken bir başka bölge Nallıhan oldu ve yine bir renk cümbüşü içinde kendilerini bulan FODER Üyeleri, bol bol fotoğraf çektiler.

Beypazarı’nın otantik dokusu içinde kültürel yaşam fotoğrafları, Kırşehir’deki doğa ve arkeolojik alanlarda çekilen fotoğraflar, Ankara Merkez’de çekilen fotoğraflarla bütünleşince, FODER Üyeleri hem çok başarılı bir sergiye imza atmaktan, hem de zengin bir fotoğraf arşivi ile Ülkeye geri dönmekten dolayı son derece mutlu ve gururlu idiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazimağusa'da Alkollü şahıslar restoranda kavga çıkardı
Gazimağusa'da Alkollü şahıslar restoranda kavga...
"BM Barış Gücü'nün adada kalması zaruri"