Kudret Özersay: 14 aydır yalanlamaktan usandık

Kudret Özersay: 14 aydır yalanlamaktan usandık

Özersay, “Telkinlere, tavsiyelere göre hareket eden bir siyasi parti olmuş olsaydık bu hükümete daha en baştan girmezdik zaten” dedi

23 Nisan 2019 - 20:16

Halkın Partisi Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile “görevimizin başındayız” mesajı verdi. Son günlerde hükümetin dağılması ile ilgili çıkan söylentilere ilişkin açıklama yapan Özersay, “Rahatsızlıklarımızı şeffaf şekilde belirttik” dedi.

Son 14 aydır görevlerinin başında olduklarının altını çizen Özersay,  “Telkinlere, tavsiyelere göre hareket eden bir siyasi parti olmuş olsaydık bu hükümete daha en baştan girmezdik zaten” dedi.

Pek çok talihsizliğe ve ciddi mali sorunların varlığına rağmen sözlerinde duruklarına vurgu yapan Özersay, hükümet bağlamında rahatsızlıklarını en baştan itibaren şeffaf şekilde kamuoyu ile paylaştıklarını, gizlemediklerini, diğer hükümet ortaklarına da söylediklerini belirtti. Halkın Partisi’nin gizli saklı, alengirli işlerle işi olmadığına dikkat çeken Özersay, “Namık Kemal Kıbrıs’ta dedikodu konusunda yine haklı çıkıyor ama başta da dediğim gibi hükümet görevinin başındadır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Av Tüfeğiyle intihar etti
Av Tüfeğiyle intihar etti
Girne'de denize düşen bir kişi kurtarılamadı
Girne'de denize düşen bir kişi kurtarılamadı