Örnek davranış...

Örnek davranış...

Bazı şirketler, felaket mağduru vatandaşlara yardım eli uzattı

06 Aralık 2018 - 17:00

Ülkede yaşanan olağanüstü koşullardan ötürü zor duruma düşen vatandaşlar için, Mado; mutfağını ve ADF Mobilya da atölyesini ücretsiz kullanıma açarken, KKTCELL de operatör kullanıcılarına 24 saat boyunca her yöne kullanabilecekleri 100 dakika hediye etti.

Ülke genelinde yaşanan olağanüstü durumdan etkilenen insanların yardımına koşan bazı şirketler, vatandaşa yardım eli uzattı.

MADO, evini, mutfağını su basan herkesi bayilerine misafir etmeye davet ederken, ADF Mobilya ise sel felaketinde evleri zarar gören vatandaşların mobilyalarını ücretsiz tamir edeceklerini açıkladı.

KKTCELL de olağanüstü koşullardan ötürü vatandaşın doğabilecek iletişim ihtiyaçlarını karşılamak adına, kullanıcılarına 24 saat boyunca her yöne kullanabilecekleri 100 dakika gönderdi. Şirketlerden yapılan açıklamalar şöyle:

MADO:  “İçimiz yanıyor. Evini, mutfağını su basan herkesi Mado’da misafir etmeye açığız. Gelin elimizden geldiği kadar yaraları birlikte saralım.”

ADF MOBİLYA: DOSTLUKLAR ZOR GÜNLER İÇİNDİR...

Ülkemizde yaşanan sel felaketinde evleri zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla mobilyalarını ücretsiz tamir ediyoruz...

ADF Mobilya Yönetimi

KKTCELL: “Ülkemizde yaşanan olağanüstü koşullarda doğabilecek iletişim ihtiyaçlarınız için 24 saat süresince yurtiçi her yöne geçerli 100 dakika hattınıza tanımlanmıştır. BIP üzerinden de internet kotanızı kullanmadan iletişime geçebilirsiniz. Ülkemize geçmiş olsun.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denktaş, KTÖS ve KTOEÖS'nı ziyaret etti
Denktaş, KTÖS ve KTOEÖS'nı ziyaret etti
Ataoğlu: “40 yıl sonra müzeler açılmaya başladı”
Ataoğlu: “40 yıl sonra müzeler açılmaya başladı”