Sedye ile mahkemeye çıkarıldı

Sedye ile mahkemeye çıkarıldı

Mağusa’da geçtiğimiz hafta içerisinde yarım inşaattan atlayarak canına kıymak isteyen 23 yaşındaki Ş.B dün tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilir edilmez mahkemeye çıkarıldı

15 Mayıs 2019 - 09:25 - Güncelleme: 15 Mayıs 2019 - 13:21

Mağusa’da geçtiğimiz hafta içerisinde bunalıma girerek yarım inşaata çıkan ve önce bileği ile boynunu kesen ardından ise 4. kattan aşağıya atlayan 23 yaşındaki Ş.B dün tedavi gördüğü Mağusa Devlet Hastanesi’nden taburcu edildi. Ş.B, hastaneden taburcu edilir edilmez ambulansla Mağusa Kaza Mahkemesi’ne getirilerek sedye üzerinde yargıç huzuruna çıkarıldı. “İntihara teşebbüs etmek” ve “KKTC’de izinsiz ikamet etmek” suçlarıyla ilgili olarak yargıç huzuruna çıkarılan zanlı Ş.B, cezaevi koşullarının hücre koşullarından daha iyi olması sebebiyle davaları görüşülünceye kadar 10 günü geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderildi.

Mahkemede söz alan zanlı Ş.B mahkemeden özür dileyerek pişmanlığını dile getirdi. Ş.B “O gün bilincim yerinde değildi. Psikolojim bozuk. 4 yaşında çocuğum var ve 5 aydır çocuğumu göremiyorum” dedi.

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Umut İnan, zanlı Ş.B’nin davaları görüşülünceye değin 10 günü geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesine emir verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazimağusa'da Alkollü şahıslar restoranda kavga çıkardı
Gazimağusa'da Alkollü şahıslar restoranda kavga...
"BM Barış Gücü'nün adada kalması zaruri"