Güçlü Türkiye
Taha Can Gürlek

Taha Can Gürlek

Güçlü Türkiye

27 Ocak 2018 - 03:36 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 20:56

     Almanya, Leopard tanklarının Suriye’de kullanılmasına ciddi tepki gösteriyor. Neymiş efendim tanklar Suriye’de kullanılamazmış. Sanki aldığımız tankların kullanma kılavuzunda “Suriye’de kullanılamaz” yazıyor. Yazsa da farketmez. Bizim memlekette herkes teknolojiye fazlasıyla vakıftır. Kullanma kılavuzu okunmaz. Ayrıca onları rahatsız eden, elleriyle besleyip büyüttükleri, bu ülkenin başına 40 yıldır bela ettikleri PKK/YPG/PYD gibi öz evlatlarının yine kendi ürettikleri silahlarla vurulmasıdır. Memleketçe bu tiyatroya yabancı değiliz, aynı oyun daha önce G3 piyade tüfeklerinde de oynanmıştı.

     Türkiye’nin geldiği bu noktada müttefiği bulunmamaktadır. Yerli ve milli olma çabası Türkiye’nin var oluş mücadelesi, hayatta kalma çabasıdır. İçeride ve dışarıda her anlamda, her hamle denenerek köşeye sıkıştırılan, bu cennet vatanın karşısında olan, özellikle içimizdeki Arap/İngiliz/Amerikan/Rum ve terör örgütü yanlılarının biran önce devlet eliyle kesin ve net bir şekilde ıslah edilmesi ve kesinlikle fırsat verilmemesi gerekmektedir.

     Her vatanperverin hayallerini süsleyen “Büyük Türkiye, Güçlü Türkiye” biz birlik ve beraberlik sağladığımız zaman, çok çalışıp ileriye baktığımız zaman, teknolojiyi milli ve yerli bir şekilde ürettiğimiz zaman tarihin tozlu sayfalarından dirilip tekrar hayat bulacaktır. Unutulmasın ki “Güçlü Türkiye” tüm dünyanın korkulu rüyası, tüm Türk dünyasının ise ortak hayalidir.

YORUMLAR

  • 2 Yorum

Son Yazılar